Wynajem Krótkoterminowy

Klienci poszukują rozwiązań gwarantujących zalety płynące z wynajmu pojazdów, ale bez długoterminowych zobowiązań. Wynajem krótko- i średnioterminowy oferowany przez nas to prosty i elastyczny produkt.

Krótkoterminowe umowy wynajmu pozwalają na wykorzystywanie pojazdów z naszej floty dokładnie wtedy kiedy klient ich potrzebuje, dzięki czemu może być pewny, że w pełni kontroluje swój biznes.


Oferty Specjalne

SZYBA+ - Dodatkowe ubezpieczenie szyb!

Szyba + to nowoczesne ubezpieczenie szyb w wynajmowanym pojeździe. Dzięki Szyba+ Klient nie musi martwić się o zniszczenie szyby i unieruchomienie pojazdu. Nieważne, czy została uszkodzona szyba czołowa, boczna czy tylna. Użytkownik pojazdu zgłasza szkodę, a my w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie zorganizujemy jej wymianę lub naprawę.

Cena już od 12zł za dzień!

rejestrator temperatury - kontroluj temperaturę transportu

Innowacyjne rozwiązania od Fraikin, to nowa usługa pomiaru temperatury transportu, oparta na rejestratorach temperatury. Urządzenie pozwala Klientowi na pełny monitoring warunków temperaturowych począwszy od miejsca składowania produktu, poprzez transport, punkty pośrednie podczas transportu, aż do końcowego rozładunku dostawy.

Dzienny koszt wynajmu rejestratora temperatury to 10zł!

100% OCHRONY - Pozbądź się ryzyka!

100% Ochrony to usługa określona w umowie wynajmu krótkoterminowego jako dodatkowa wartość, jaką Klient zobowiązuje się pokryć w celu zniesienia kosztów likwidacji ewentualnej szkody komunikacyjnej. Wykupienie dodatkowego ubezpieczenia „100% Ochrony” sprawia, że całe ryzyko w sytuacji powstania szkody bierze na siebie Fraikin Polska.


Wynajem w dogodnej lokalizacji

Dlaczego warto wynająć od Fraikin

  • newicon115+ punktów wynajmu pojazdów w Polsce
  • newicon1Proste i szybkie procedury wynajmu
  • newicon1Możliwość użytkowania pojazdów na terenie całej Unii Europejskiej 
  • newicon11.000+ pojazdów w naszej flocie
  • Największa flota pojazdów w ramach wynajmu krótkoterminowego w Europie

Nasza Flota

p4

Furgony

p2

Chłodnie

Kontenery

p1

Ciągniki i naczepy


Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy to prosty dostęp do nowoczesnej floty pojazdów bez zbędnych formalności i zobowiązań. To oszczędność kosztów i pewność obsługi na najwyższym poziomie.

Chcą Państwo wynająć pojazd na kilka miesięcy? Wystąpiła potrzeba szybkiego zbudowania floty dla swojej firmy? W celu uzyskania oferty na wynajem średnioterminowy prosimy przejść do formularza kontaktowego.

Uzyskaj wycenę wynajmu

CZY JESTEŚ KLIENTEM FRAIKIN?

TakNie

PLANY FLOTOWE

Inspekcje techniczneAssistanceSamochód zastępczyOgumienieUbezpieczenieWykup własnyRaportowanie on-line

DANE KONTAKTOWE

DANE PAŃSTWA FIRMY

KOMENTARZ/UWAGI

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Fraikin Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-677) przy ul. Taśmowej 7. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego oraz do przesyłania informacji handlowych w przyszłości. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż zebrane dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.