Fraikin Polska wprowadziło do swojej oferty trzy nowe usługi przeznaczone dla użytkowników pojazdów dostawczych – Wykup Udziału Własnego w szkodzie, Szyba+, Wynajem rejestratora temperatury. To usługi, które pozwalają Klientowi jeszcze bardziej skupić się na jego podstawowej działalności.

Fraikin wprowadziło właśnie do swojego portfolio usług – Wykup Udziału Własnego w Szkodzie. Usługa to określona w umowie wynajmu krótkoterminowego dodatkowa wartość, jaką Klient zobowiązuje się pokryć w celu zniesienia kosztów likwidacji ewentualnej szkody komunikacyjnej. Wykupienie udziału własnego sprawia, że całe ryzyko w sytuacji powstania szkody bierze na siebie Fraikin Polska.

Szyba + to nowoczesne ubezpieczenie szyb w wynajmowanym pojeździe. Dzięki Szyba+ Klient nie musi martwić się o zniszczenie szyby i unieruchomienie pojazdu. Nieważne, czy została uszkodzona szyba czołowa, boczna czy tylna. Użytkownik pojazdu zgłasza szkodę, a my w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie zorganizujemy jej wymianę lub naprawę.

Innowacyjne rozwiązania od Fraikin, to również nowa usługa pomiaru temperatury oparta na rejestratorach temperatury. Urządzenie pozwala Klientowi na pełny monitoring warunków temperaturowych począwszy od miejsca składowania produktu, poprzez transport, punkty pośrednie podczas transportu, aż do końcowego rozładunku dostawy.

Wszystkie usługi dostępne są w ramach wynajmu krótko- i średnioterminowego w każdym z oddziałów Fraikin Polska. Więcej informacji pod numerem Infolinii: 0 800 889 000