W dniu 18 sierpnia w siedzibie dealera MAN w Toruniu przekazaliśmy na ręce właściciela, Włodzimierza Kawczyńskiego, kluczyki do 9 sztuk nowych ciągników siodłowych MAN TGX 18.460 4×2 BLS.

Konfiguracja pojazdów dostosowana została do międzynarodowego transportu chłodniczego, który jest jedną z głównych specjalizacji Klienta.

Nieograniczone portfolio marek, którym dysponujemy ponownie przyniosło efekty, firma Kawczyński Logistic po raz drugi zdecydowała się na korzystne warunki kontraktu oferowane przez Fraikin.

Nasza oferta skonstruowana jest tak, aby kompleksowo odpowiadać na zadania i problemy jakie stawia przed nami każdy rodzaj transportu. Mimo silnych starań konkurencji, to właśnie my byliśmy w stanie zaoferować nasze najlepsze rozwiązanie dla biznesu Klienta.” – mówi Mirosław Gadomski, Business Manager Fraikin.

Kawczyński Logistic, a właściwie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński, to polska, rodzinna firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w transporcie i spedycji. Firma specjalizuje się w przewozach chłodniczych obsługując relacje z Polski do krajów Unii Europejskiej.

„Specjalna, elastyczna oferta finansowa na okres 36 miesięcy wraz z usługami dodatkowymi i rocznym limitem na poziomie 190 000 km idealnie wpasowuje się w nasze potrzeby. Nowoczesny sprzęt w praktycznie dobranej dla nas konfiguracji, to jest to. Usługi Fraikin w zakresie wynajmu długoterminowego mieliśmy okazję sprawdzić już wcześniej i zdecydowanie je polecamy.” – powiedział Włodzimierz Kawczyński, właściciel Kawczyński Logistic.

Kontrakt jest kontynuacją współpracy z Klientem, którą nawiązaliśmy w 2016 roku dostarczając 12 pojazdów Merceces-Benz Actros. Budowanie silnych relacji z klientem dla każdej firmy usługowej to jedno z najważniejszych zadań i my to potrafimy.

Szerokiej drogi i chłodnych ładunków życzymy kierowcom Kawczyński Logistic!