Największe koncerny przemysłowe podejmują odpowiedzialność za środowisko. W branży motoryzacyjnej przekłada się to na maksymalne zmniejszenie emisji spalin oraz jak największe wyciszenie pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Świat oszalał na punkcie ekologii – i my to popieramy. Fraikin do swojej bogatej oferty wprowadził już pojazdy na CNG. Pora na kolejny krok.

Coraz częściej europejskie metropolie decydują się na ograniczone strefy ruchu dla pojazdów nie posiadających Certyfikatów Jakości Powietrza. Świetnym przykładem jest Paryż, gdzie w okresach szczególnego natężenia ruchu drogowego wprowadzane są ograniczenia, bądź całkowity zakaz jazdy pojazdem emitującym zbyt dużo spalin. Konsekwencją tych ograniczeń jest coraz większe zainteresowanie pojazdami elektrycznymi. W tym czasie każdy producent dąży do jak najbardziej satysfakcjonującej odpowiedzi na potrzeby swojego klienta.

Celem wdrożenia bądź ewentualnej eliminacji poszczególnych zasobów oferty, Fraikin otworzył specjalną jednostkę badawczą o nazwie Fraikin Lab. To wykwalifikowana kadra specjalistów w swoich dziedzinach, która obserwuje i testuje najnowsze trendy oraz rozwiązania na rynku motoryzacyjnym. Badania te pozwalają na efektywną optymalizację flot naszych Klientów oraz rozwiązanie ich dotychczasowych problemów. Ogólnodostępna analiza oraz wnioski wyciągane z każdego badania, sprawiają że Fraikin posiada najbardziej konkurencyjną ofertę wynajmu na rynku motoryzacyjnym.

Pod koniec grudnia 2016 roku, Grupa Fraikin wzięła pod lupę prototyp pojazdu Fuso Canter w wersji E-cell. Fraikin stawia na poszerzenie swojego portfolio pojazdów elektrycznych. Fuso to japońska produkcja marki Mitsubishi oraz niemiecka precyzja, ponieważ jej europejskim dystrybutorem jest Mercedes. Testowany Canter E-cell, to mała miejska ciężarówka o ładowności do 3,5t. Poddany badaniom przez Fraikin Lab prototyp pojawi się na rynku w 2018 roku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami testu Fuso Canter E-cell prosto od specjalistów z Fraikin Lab.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEST Fuso Canster E-Cellby FraikinLab