Nic nie dzieje się przypadkiem. Dlaczego więc Fraikin jest europejskim i krajowym liderem na rynku wynajmu samochodów użytkowych? Decyduje o tym wiele czynników, spośród których do najważniejszych należy bogata i urozmaicona flota.

Fraikin_chlodniaPrzedsiębiorców działających w branży spożywczej czy farmaceutycznej nie trzeba przekonywać, jak ważne są warunki, w których odbywa się przewóz towaru. Szczególnie latem i niezależnie od tego, czy firma działa lokalnie, czy też stara się stale poszerzać obszar i zakres działania a jej produkty dotrzeć muszą w najdalsze zakątki kraju. Wśród polecających swoje usługi związane z transportem zwycięży więc ten, który zaoferuje swoim klientom najbardziej kompleksową propozycję, uwzględniającą również wyszukane i zróżnicowane oczekiwania.

Dobrym wskaźnikiem obrazującym jakość oferty transportowej danej firmy jest to, co może ona zaproponować swoim klientom w zakresie dystrybucji żywności i leków. Dlaczego? Chodzi przecież o gigantyczne rynki artykułów pierwszej potrzeby. Takich, bez których dosłownie nie można się obejść. Z drugiej strony produkty spożywcze i farmaceutyczne wymagają warunków specjalnych – zastosowania w transporcie odpowiedniej temperatury czy też higieny. Służą temu określone w przepisach prawa tak zwane Dobre Praktyki Dystrybucji.

Trudno o sukces w branży wynajmu pojazdów transportowych bez odpowiedniej bazy. Dlatego Fraikin oferuje swoim klientom zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym największą na polskim rynku flotę pojazdów chłodniczych. Z kolei kontrahenci decydujący się na umowy trwające rok i dłużej mogą liczyć na najlepszej jakości pojazdy wyposażone w agregaty produkowane przez czołowe firmy w swojej branży.

Kolejnym asem w rękawie Fraikin jest olbrzymia paleta pojazdów – od małych furgonów dysponujących agregatami chłodniczymi, aż do naczep typu chłodnia. Tak bogata flota z powodzeniem pracuje na sukces i pozycję lidera.