W związku z rozpoczęciem działalności Grupy Fraikin na rynku rosyjskim, jak i nawiązaniem stałej współpracy z Mercedes-Benz Russia, przedstawiciele firmy Fraikin: Laurent Bonnaure VP Fraikin Group, Artur Nowicki CEO Fraikin CEE oraz Kai Reichert Dyrektor Generalny FraikinRussia, wzięli udział w oficjalnej konferencji prasowej.

W perspektywie najbardziej aktualnych trendów dotyczących finansowania samochodów dostawczych i flot ciężarówek przedstawili najważniejsze informacje dotyczące Grupy Fraikin, oraz zaprezentowali plan i kierunek rozwoju Fraikin w Rosji.

Kai Reichert, dyrektor generalny Fraikin Russia, tak komentuje wejście na rynek rosyjski: „Jestem, przekonany, że nasz biznes w Rosji przyniesie znaczące korzyści dla krajowych przedsiębiorstw i rosyjskiej gospodarki, ponieważ wiele międzynarodowych firm, które prowadzą działalność w Rosji wykazuje zainteresowanie wynajmem pojazdów użytkowych. Jednym z głównych celów Fraikin Russia jest umożliwienie klientom skupienie się na ich podstawowej działalności. Ponad 70 lat doświadczenia i współpraca z ponad 7 000 klientów na całym świecie udowadnia, że idziemy w dobrym kierunku!