numer_1

9 lutego uruchomiliśmy dla naszych Klientów, bezpłatną „Infolinię Prawną Assistance”. Infolinia dostępna jest pod numerem Fraikin Polska Assistance (+48) 22 330 09 66.  Po połączeniu z Assistance należy wybrać opcję „Szkoda za granicą”.

 

Infolinia za granicą dedykowana jest naszym Klientom, uczestniczącym w zdarzeniu drogowym na terenie Europy. W ramach tej usługi udzielamy pełnych informacji i instrukcji naszym Klientom, których pojazdy uległy szkodzie za granicą Polski. Kierowcy dzwoniąc na nasz numer Assistance, uzyskują pełną informację, co konkretnie maja robić w sytuacji powstania kolizji drogowej. Głównym zadaniem naszej Infolinii, jest rzetelne przekazanie kierowcy wszystkich niezbędnych informacji i procedur związanych z powstaniem szkody za granicą, tak aby bezproblemowo poradził sobie ze zdarzeniem.

Usługa ma na celu ułatwienie naszym Klientom przejście przez skomplikowane i nieprzyjemne procedury oraz wyeliminować w szkodach zagranicą problem wyłudzenia roszczeń odszkodowawczych od polskiego ubezpieczyciela.