Jako europejski lider wynajmu pojazdów Grupa Fraikin nieustannie stawia na rozwój. Obecność w od ponad 10 lat w Polsce dała nam ogromne doświadczenie, które wciąż owocuje w wielu filarach działalności Fraikin.

Wdrożenie nowych systemów obsługi klienta oraz stworzenie elastycznej oferty dla każdej branży, przyczyniło się do powiększenia floty o 15% w stosunku do analogicznego okresu w 2016 roku.

Wynajem pojazdów stał się alternatywą dla pozostałych form finansowania, tj. środków własnych, kredytu i klasycznego leasingu finansowego. Oficjalne informacje jednoznacznie wskazują na rosnącą w Polsce popularność wynajmu wśród przedsiębiorców, potwierdza to liczba nowych pojazdów zakupionych przez całą branżę w pierwszym kwartale 2017 r. Była ona aż o 52% większa niż rok temu, co oznacza, że wynajem pojazdów rozwijał się w pierwszym kwartale ponad 2,5 razy szybciej od pozostałych form finansowania.

Analiza trendu rynkowego wyraźnie wskazuje na tendencje wzrostową wynajmu pojazdów. Wspomniana tendencja oraz intensyfikacja działań Grupy doprowadziła do powiększenia floty o 4000 sztuk nowych pojazdów dla wynajmu długo i krótkoterminowego. W efekcie możemy pochwalić się wzrostem floty na poziomie 15%.

Artur Nowicki

„Niezawodne pojazdy, sprawdzeni dostawcy oraz profesjonalna obsługa klienta, sprawiają że oferta Fraikin jest coraz bardziej atrakcyjna i odpowiada na potrzeby małego oraz średniego przedsiębiorcy. Regularna obserwacja naszej ekonomiki daje nam możliwość na dynamiczny rozwój. Potężna, solidna, a przede wszystkim nowa flota oraz innowacyjne usługi zarządzania cały czas pozwalają nam na utrzymanie pozycji lidera w swojej dziedzinie.” – mówi Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Fraikin Polska i Europa Centralno-Wschodnia.

 

E.P.