Elastyczność i dynamizm – te słowa najlepiej charakteryzują i podsumowują działalność Fraikin, firmy  obchodzącej właśnie jubileusz dziesięciolecia obecności w Polsce.

Specjalizuje się w krótko- i długoterminowym wynajmie pojazdów ciężarowych. W swojej branży jest liderem na rynkach – zarówno polskim, jak i europejskim. Przy tym stale poszerza swoją flotę oraz gamę świadczonych usług. Pokonuje konkurencję uniwersalnością oferty – klient reprezentujący dowolną branżę ma do dyspozycji wszelkie typy pojazdów.

Flota Fraikin liczy dzisiaj 3 300 samochodów. Firma prowadzi w Polsce 16 oddziałów, zatrudnia ponad stu pracowników. W poczuciu odpowiedzialności za rzetelne realizowanie zleceń przyjmowanych od klientów stawia na współpracę ze sprawdzonymi partnerami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jaki jest nasz przepis na sukces? Inteligentne zarządzanie i elastyczność, pozwalające każdorazowo dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Sprawny i niezawodny serwis. Całodobowa dostępność przez 7 dni w tygodniu. Znakomicie zorganizowana i kompetentna załoga – wylicza Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Regionu CEE Fraikin.

W czerwcu 2006, a więc dokładnie przed dekadą firma rozpoczęła swą działalność w Polsce. Okrągłą rocznicę obecności na tutejszym rynku będzie świętować w trakcie rocznicowej gali 11 lipca br. w stołecznych Łazienkach Królewskich. Partnerami rocznicowych obchodów są: Iveco i Gras Savoye (Partnerzy Główni), Mercedes-Benz i Carrier Transicold (Partnerzy), Goodyear, Bär Cargolift, Shell i Bridgestone (Mecenasi).

Zapraszamy do obejrzenia archiwalnych zdjęć z życia Fraikin!

 

 

PARTNERZY GŁÓWNI

Iveco blue (1)

 

Gras Savoye wtw_logo_hrz_4cp_U (1)

 

 

PARTNERZY

Zrzut ekranu 2016-06-03 o 17.26.00

 

Logo_Versioning_Carrier-Transicold

 


MECENASI

Shell_Logo

 

Zrzut ekranu 2016-06-03 o 17.30.35

 

Nowy obraz (1)

 

Zrzut ekranu 2016-06-03 o 17.28.13