Jutro kolejna edycja Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin. Akademia potrwa dwa dni, a w ramach szkoleń każdy zaproszony gość,  zapozna się z nowymi technikami eco drivingu oraz zasadami bezkolizyjnej jazdy. Udział w Akademii wezmą Klienci i przedstawiciele firmy Fraikin.

Oprócz aktywności dla kierowców z dokumentem kat. B, przygotowaliśmy specjalne szkolenie w oparciu o naszą branżę. Na specjalnych torach sprawdzą się również kierowcy ciężarówek. Naszym wspólnym celem dążenie do posiadania jak najbardziej efektywnej i sprawnej floty, a poprawna technika jazdy sprawia, że zużycie paliwa nie jest tak wysokie, dzięki temu spora część budżetu firm transportowych może zostać w kieszeni.

Akademia Bezpiecznej Jazdy Fraikin to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Jako europejski lider w wynajmie pojazdów staramy się na każdym kroku przekazywać naszym klientom jak ważne jest prawidłowe poruszanie się na drodze. W branży transportowej jest to niezwykle ważna kwestia. – mówi Sławomir Dudziak, Dyrektor Handlowy Fraikin Polska Sp. z o. o.

Tor szkoleniowy w Bednarach, posiada wiele motoryzacyjnych atrakcji. Zajęcia na tym torze znacznie różnią się od ćwiczeń prowadzonych w podstawowych ośrodkach szkoleniowych. Na pewno nie zabranie szybkich łuków oraz ciasnych technicznych zakrętów. Uczestnicy zmierzą się również z awaryjnym hamowaniem oraz ostrymi zakrętami na płytach poślizgowych. Emocji nie zabraknie.

Do jesiennej edycji Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin zaprosiliśmy wyjątkowych partnerów. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, dlatego w tym roku towarzyszyć nam będą: Shell, niekwestionowany lider w branży paliwowej, Willis Towers Watson, lider wśród doradców i pośredników ubezpieczeniowych oraz Bridgestone, największy, światowy producent ogumienia. Zaproszeni goście, oprócz szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy i zajęć praktycznych, będą mieli okazję poznać przedstawicieli wyżej wymienionych koncernów oraz dokładnie zapoznać się z ich działalnością.

 

PARTNERZY AKADEMII BEZPIECZNEJ JAZDY FRAIKIN