Dobrym przykładem naszej elastyczności w rozmowach z Klientami jest trwająca już drugi rok współpraca z jednym z największych sklepów spożywczych On-line. Sklep wypożycza pojazdy od Fraikin w okresie świątecznym, czyli pomiędzy połową grudnia a początkiem nowego roku. Czternaście samochodów Iveco Daily oraz Fiat Ducato, zaopatrzonych w sześciopaletowe chłodnie z agregatem, obsługuje dostawy towaru na terenie aglomeracji warszawskiej. Dlaczego Klient zdecydował się na nasze usługi?
Zachęciła go wysoka jakość pojazdów oferowanych przez Fraikin. Niezawodne samochody o niskim przebiegu zapewniają firmie realizację zadań wyznaczonych na ten gorący, przedświąteczny okres. Liderowi na rynku E-commerce zależy aby auto wynajęte na kilka dni pracowało, a nie trafiało na serwis.

Sklep WWW jest jednym z naszych kluczowych Klientów – korzysta również z wynajmu długoterminowego. Ten tryb zapewnia ciągłość logistyki, natomiast w wynajmie krótkoterminowym staramy się sprostać nagłym zapotrzebowaniom na dodatkowe pojazdy. Dzięki wieloletniej współpracy sklep internetowy otrzymał dogodne warunki cenowe i pełen zakres usługi serwisowej –

zwraca uwagę Maciej Derlatka, starszy koordynator ds. wynajmu krótkoterminowego.