10. Światowe Igrzyska Sportowe we Wrocławiu / The World Games 2017

20 lipca 2017 roku sportowcy z całego świata spotkają się we Wrocławiu. Zmierzą się w ponad 30 dyscyplinach, takich jak sporty wodne, lotnicze czy drużynowe. To doskonała promocja Polski, Wrocławia i oczywiście sportu. W zawodach weźmie udział ok. 3 500 sportowców. Nie może zabraknąć tam Fraikin Polska.

Nasz stały klient, Welcome Catering Service, zajmuje się obsługą cateringową tego wydarzenia. Już po raz kolejny firma postawiła na pojazdy od Fraikin Polska. Obsługa tak wielkiego wydarzenia wymaga sprawdzonego i niezawodnego partnera logistycznego.

Powodem ponownego wybrania firmy Fraikin do współpracy jest szybka i profesjonalna obsługa wynajmu, ich flota nigdy nie zawodzi pod względem technicznym oraz wizualnym.” – stwierdził Jacek Świerzewicz, prezes Welcome Catering Service.

„Dostarczyliśmy 4 chłodnie paletowe z zasilaniem zewnętrznym oraz niezawodny furgon chłodniczy do 3,5 t. To pojazdy, które doskonale spełniają wszystkie wymogi gabarytowe oraz temperaturowe.” – mówi Piotr Grabiec, koordynator wynajmu krótkoterminowego we Wrocławiu.

W ramach kontraktu klient otrzymał także wykup udziału, ubezpieczenie oraz pojazd zastępczy. Umowa rozpoczęła się 18 lipca i trwać będzie do 31 lipca.

 To kolejny tak wyjątkowy kontrakt z firmą Welcome Catering Service i na pewno nie ostatni.

Harmonogram wydarzeń: