pracaWe are looking for talented, hard-working people to improve our customer service and strengthen the sales team.

Why Fraikin is a good work place:

  • friendly ambience
  • enthusiastic staff full of entrepreneur spirit
  • high-level training courses
  • social benefit packages

If you are interested in working in a fast growing international corporation, please send us your résumé and a cover letter to: praca@fraikin.com

We are looking for

Fraikin is a leader in rental and management of heavy goods vehicles that allow our customers to increase effectiveness while minimising the use of resources. Due to the dynamic development of our company, we are currently looking for candidates for the following jobs:

COMMERCIAL DEPARTMENT - Area Sales Manager

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów wynajmu długoterminowego i utrzymywanie z nimi stałego kontaktu
  • Umawianie i odbywanie spotkań z potencjalnymi Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie kontraktów
  • Przygotowywanie i podpisywanie umów z klientami
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedaży
  • Analiza rynku sprzedaży i wynajmu samochodów ciężarowych z obszaru danego województwa
  • Organizowanie konferencji dla klientów, dziennikarzy i współpracowników Spółki
  • Systematyczna praca w systemie CRM/Oracle, w szczególności prowadzenie kalendarza, wprowadzanie i uzupełnianie bazy danych klientów oraz wprowadzanie potencjalnych nowych transakcji

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji
  • Dobra organizacja pracy, pracowitość, samodzielność
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kategorii B – kilkuletnia praktyka w prowadzeniu pojazdu
  • Prawo jazdy kategorii C – dodatkowy atut
  • Podstawowa wiedza z zakresu pojazdów ciężarowych i dostawczych
  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i ekonomii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".
SERVICE DEPARTMENT - FLEET AND SERVICE MANAGEMENT COORDINATOR

Opis stanowiska

  • Monitorowanie poprawności i terminowości wykonywania obsług technicznych pojazdów
  • Koordynowanie  i nadzorowanie napraw pojazdów zgodnie ze strategią obsługi posprzedażnej
  • Autoryzowanie zakresu i kosztów napraw pojazdów, dekretowanie kosztów – rozliczenie napraw
  • Doradztwo techniczne dla użytkowników pojazdów
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i dostawcami usług serwisowych
  • Kreowanie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań w obszarze serwisowania pojazdów

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub w serwisie pojazdów np. ciężarowych
  • wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji ciężarowych pojazdów drogowych
  • wykształcenie wyższe techniczne(preferowane kierunki mechaniczne)
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, skuteczność i rzetelność w działaniu
  • umiejętności komunikacji i zarządzania projektami
  • motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane kategorii C, C+ E)
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
  • pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Miejsce Pracy: Ruda Śląska, Gdańsk, Warszawa

Careers

People who approach every task in a creative way are very important for us. We value well-organised employees skilled in team work in international environment, and at the same time able to solve problems on their own.

We are committed to creating jobs that not only are satisfying but also provide an opportunity to participate in challenging projects. We do our best to improve the knowledge and qualifications of our employees, investing in specialist training and language courses. We do not forget about time for rest and relaxation either, and provide Multisport cards to make it more varied.