O życiowym powodzeniu decyduje wiele czynników. Jednym z najistotniejszych jest wybór otoczenia. Jeśli naszymi przyjaciółmi są ludzie z klasą, nastawieni na rozwój, stale idący naprzód, sukces łatwiej jest osiągnąć również nam. To samo dotyczy biznesu. O pomyślności każdego przedsięwzięcia przesądza nie tylko pomysł, system organizacji pracy, zdolności finansowe i innowacyjne, ale również odpowiedni współpracownicy.

Jednym z wieloletnich, wypróbowanych kooperantów Fraikin Polska jest koncern IVECO, powstały przed czterema dekadami, kumulujący wieloletnie doświadczenia firm Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic i OM.

Ten znany producent podwozi dostarcza nam wysokiej klasy pojazdy, dzięki którym podbiliśmy polski rynek. To nie kurtuazja lecz stwierdzenie faktu – IVECO jest naszym strategicznym partnerem.

W tym roku obchodzimy dwa wspólne, doniosłe wydarzenia.

W poniedziałek 11 lipca, podczas uroczystej Gali w stołecznych Łazienkach Królewskich świętowaliśmy razem 10-lecie działalności Fraikin w Polsce.

Wyruszyliśmy też na trasę odbywającego się pomiędzy 12 a 18 lipca wyścigu kolarskiego Tour de Pologne 2016. Wspólnie zapewniamy logistyczną obsługę czołowej sportowej imprezy odbywającej się na terenie Polski.

Współpracować z IVECO oznacza dla nas po prostu – być w dobrym towarzystwie.